Dnešek

29. ledna 2011 v 12:41 | Crystallin |  Denní záležitost ☼
Zdá se, že mi arch. Michael pomohl.
Asi ty čtyři dny jsem měla bolesti břicha,(žaludku), tak jsem si četla příčiny.
Ale nakonec jsem to dokázala, ikdyž jsem se cítila tak slabá a bezmocná. Vzala jsem si zpět svou sílu. Mám totiž zlozvyk stále přemýšlet když jsem v davu cizích lidí, co si o mě asi myslí, a pak se omezuju a příliš kontroluju své chování. A to je proti mojí přirozenosti, bráním si pak v projevu svojeho já, svazuju se, jen aby si o mě někdo nepomyslel něco špatného.
Pořád na tom pracuju.
Ale důležité je, že jsem se z toho vyléčila.
Já asi vážně potřebuju lekce, které mě přinutí se sebou něco dělat, než abych se učila tou snadnou cestou lásky skrze radost :D

Takže dnes jsem se vzbudila báječně v 8:30, sluníčko mi  svítilo do obličeje a já byla vyspaná. :D
To u mě není normální, o víkendu vstávám nejdřív v 11. :D
Vždycky jsem nesnášela ráno, ale asi to budu muset přehodnotit.
Ráno je tak...svěží. Člověk se cítí tak čerstvě.
Takže když jsem vstala, udělala jsem si v těch 16ti stupních co mám v pokoji rozcvičku, pak šla dolů a na snídani si dala kousek okurky s vodou a takový nějaký suchý chlebíček.

Takže... ať žije zdraví, buďme fit! :D
Uvidím jak dlouho mi to vydrží. :) Ale vážně, ten způsob jakým jsem žila ...
Byla jsem ze všeho unavená a nevyspalá...nic se mi nechtělo.
Asi potřebuju míň číst, míň sledovat filmy a seriály, míň se starat o články na netu.
Být víc aktivní, a hýbat se, aby energie volně proudila :)
A míň hledat mimo sebe. V sobě přece najdu vše co potřebuju, i odpovědi na otázky.


Jo a ještě: v poslední době pokaždé co mě napadne se podívat na hodiny, je to nějaká sekvence jako : 18:18, 13:13... :) A včera když jsem byla v obchodě, paní přede mnou platila, a měla zaplatit 444,4 Kč. Vím to protože to říkala nahlas, že to je ale číslo :D Hned mě napadlo, copak se jí andělé asi snaží říct. Ale těď mě zase napadlo, že ona ale přece nemůže vědět, že to něco znamená. Já jsem byla jediná v obchodě, kdo věděl že je to znamení. Takže možná to bylo adresováno zase mě...
Takže hledám...
444-jste obklopeni anděly, kteří vás ujišťují o své lásce a ochotě pomoci. Nebojte se, protože jejich pomoc je na blízku. 

No to je nádhera!!! :) ♥

Dnes mi vyšla mi karta:     (což je přesné k mému dennímu režimu a co teď cítím)

Každodennost

8
karet: Osho-Zen Tarot
Sada karet: Duha


Někdy se stává, že se sjednotíš; v nějaké vzácné chvíli. Díváš se na oceán, na tu jeho nesmírnou divokost - a náhle zapomeneš na svou rozpolcenost, na svou schizofrenii; uvolníš se. Nebo pochoduješ Himálajemi, díváš se na panensky čistý sníh na vrcholcích hor a najednou tě obklopí chlad a ty nemusíš nic předstírat, protože není před kým. Spojíš se. Nebo se spojíš posloucháním krásné hudby.
Kdykoli, v jakékoli situaci, kdy se staneš jedním, tě prostoupí a obklopí mír a klid a radost a blaženost. Jsi naplněná.
Na tyto okamžiky není třeba čekat - mohou se stát tvým přirozeným způsobem života. Tyto mimořádné okamžiky se mohou stát docela normálními - to je jediné, o co se snaží zen. Můžeš žít mimořádným životem v docela normálním životě: kácet stromy , štípat dříví, nosit vodu ze studny, všechno můžeš dělat velmi nenuceně. Umývat podlahu, vařit jídlo, prát prádlo, ve všem můžeš být úžasně nenucená - důležité je jen to, zda to, co děláš, děláš totálně, s radostí a nadšením.

Osho Dang Dang Doko Dang, Kapitola 3

Komentář:
Postava, jež se na této kartě, prochází v přírodě, nám připomíná , že krásu můžeme najít i v prostých každodenních věcech. Ten krásný svět, ve kterém žijeme, však velmi snadno pokládáme za samozřejmost. Úklid domu, práce na zahradě, příprava jídla - i ty nejpozemštější záležitosti se stávají posvátnými, když jim věnujeme plné zaujetí, lásku a když je děláme jen pro ně samé, bez myšlenky na uznání nebo odměnu.
Je před tebou období, kdy tento jednoduchý, přirozený a úplně obyčejný postoj přinese mnohem lepší výsledky, než jakákoliv snaha být skvělá, chytrá nebo jinak mimořádná. Zapomeň na to, jak se dostat na titulní stranu novin, vymyslet další zbytečnost nebo oslnit své kolegy a přátele svými jedinečnými hvězdnými vlastnostmi. Zvláštní dar, který můžeš nabídnout nyní, spočívá v jednoduchosti a prostotě, krok za krokem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama