Je duše a energie to samé?

18. června 2011 v 22:32 | Crystallin |  Denní záležitost ☼
Ne.
Včera jsem měla takový rozhovor (krátký) s Andrielem. Byla jsem zmatená - když andělé jsou z menální, emocionální a vůlové energie, tím pádem nejsou duše? S mojím omezeným repertoárem v hlavince jsem si namluvila že možná jsou.
Teda - jediná možnost je že možná kdysi byli. Ale to je hodně nepravděpodobné.
Protože z dalšího článku z Angelária (nojo, já vím :D jediný můj zdroj) na který jsem "náhodou" dnes narazila, bylo, že duše se může přeměnit na energii. Ale opačně to fakt nevím.
Článek je TADY.
Takže za života se můžu přeměnit na anděla. Psycho, že?
Ale dělá to jen otec a to ještě asi fakt vyjímečně. Třeba kdybych byla pro ně nějak potřebná. Což - upřímně - v čem bych mohla? Ale vážně - nevím jestli by to pro mě bylo žádoucí. Nevím jestli jsem připravená vzdát se svojí vůle. Nejspíš ne.
I vléčení a v podstatě všech oblastech života jsem svéhlavá a moc si nenechám poradit. A přitom moje tohle osobnostní já není jedno z nejmoudřejších :D Kdybych aspoň byla permanentně napojená na vyšší já, to neřikám... Pomohlo by mi to :D
Asi by to chtělo zas číst spojování s vyšším já... když už mám tak úžasnou knížku a leží mi tam ladem v nočním stolku :)))

Wooow teď sem viděla někoho za zády - velké světlo :D žeby Gabriel přišel schvalovat co o něm píšu? :DDDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martina Martina | 19. června 2011 v 20:09 | Reagovat

Ahoj Cristallin,
rozhodla jsem se, že ti napíšu, aby jsi v tom měla jasněji :-) :
Praví Andělé jsou jenom v 5. dimenzi - tedy v "nebi" ale s těmi se spojit je pro běžného člověka velmi obtížné. Většina lidí komunikuje pouze s "anděly" ze 4. dimenze, tedy z astrálu. Ale bohužel v astrálu může vzít cokoliv na sebe podobu kohokoliv, takže pod takovýmito "anděli" se ve skutečnosti většinou skrývají pěkné potvůrky.
Ale né všichni obyvatelé astrálu jsou špatní, astrál má 144 úrovní, v těch nejnižších sférách se drží ty špatní a v těch vyšších jsou opravdu hodní, těch je ale velmi málo. Většina léčitelů využívá těchto "pomocníčků" Na toto si ale člověk musí dávat pozor, protože nikdy neví s kým komunikuje - např. pomocí automat. písma, neboť ze 4. dimenze je do naší, 3. vidět dobře, ale zpětně to tak nefunguje.
Astrál - i pokud je to ten hodný - ale do 5. dimenze nemá přístup, protože oni opravdu jakoby nemají duši.
K těm andělům za živa:

Ono něco takového opravdu existuje, říká se tomu duchovní růst, jak bylo tomu např. u Buddhy, ten dosáhl 6. stavu vědomí - tedy 6. dimenze, po jeho smrti se dostal do 7. dimenze, do Nirvány, tam jeho duše splynula s Absolutnem. Tento stav je nevratný, Ale každý má na výběr.
Lidé, kteří na sobě pracují (duchovně rostou), potom postupně opravdu získávají jisté schopnosti (např. léčit) takže pak jsou jako "andělé" :-)
Duchovní růst je ale běh na dlouhou trať a mohou ho uskutečnit pouze lidé, kteří už odbourali určitou část karmy.
Potom už ale nepotřebují automatické písma, ani jinak se spojovat s astrálem. Většina lidí - léčitelů, nebo těch, kteří na sobě chtějí duchovně pracovat se spojují s astrálem, protože ten je nám nejblíž a je snadno dosažitelný, takový člověk se ale pak nerozvíjí, pouze stojí na místě, což je u některých lidí škoda.
Komu můžeš opravdu věřit a je to bezpečné je tvé vyšší já, protože pochází z 5. dimenze.
Asi jsem tě moc nepotěšila, viď :-)

2 Crystallin Crystallin | Web | 19. června 2011 v 20:49 | Reagovat

Oh, je vidět že si nerozumíme. Ty si myslíš že andělé jsou duše? A proč by měli být andělé jen v páté dimenzi? Tyhle informace že je 144 úrovní astrálu jsi někde vyčetla nebo sis to zjistila sama? Promiň ale v těhle věcech prostě věřím helar. Mám svoje pojetí těchle věcí které ti nedokážu vysvětlit slovy...

3 Mathww Mathww | 19. června 2011 v 20:59 | Reagovat

Astrál je haluz no i já bych mohl vypadat jak bych chtěl, ale zas pokud cítíš andělskou energii ta se už ojebat nedá jenže jaká vlastně je? Vím že nic nevím :D ve 4D existujou i negativní bytosti, ti co chcou dosáhnout něčeho na zemi jsou ti který třeba Illumináti pokládaj za bohy, ale to jen proto že byly oklamaný něma. Ale sem si jistej že můžeš navázat komunikaci i s andělama určitě jo... nezdá se mi že by se toho chytali nějáký temný bytosti a pak si na anděly hrály.

4 Methew Methew | 19. června 2011 v 21:09 | Reagovat

Nevím otom nic nooo je to v p... :D šak nepoučuju o něčom o čem nevím jen vytvářím svoje teorie který sou podložený jen moji chorou hlavou žha :D

5 Crystallin Crystallin | Web | 19. června 2011 v 21:43 | Reagovat

:-D Vpohodě Matte... taky si myslím že poznám že mluvím s andělem... A ilumináti no... je to pravděpodobné že sou klamáni... ale zas kdoví, ten kdo si z nám dělá krmné baterky ví co dělá když nám kdysi rozpojit 12vláknovou DNA a znemožnil přístup do vyšších dimenzí...

6 Martina Martina | 19. června 2011 v 22:11 | Reagovat

Ahoj, tak víš co je astrál zač. Dělá si z nás krmné baterky, tak to je :-) Kdo se dostane do vyšší dimenze, na toho už astrál nemá a nemůže ho už vysávat.
Pokud chceš mít jistotu, že mluvíš s opravdovým andělem, řekni mu větu: ukaž se mi ve své pravé podobě a trvej na tom, dokud ti jí neukáže. Mohla bys být pěkně překvapená.
Nebo se můžeš zeptat tvého Vyššího já, poví ti pravdu.
Psala jsem,že ve 4. dimenzi jsou také andělé - teda jenom to, co na sebe bere jejich podobu, ale nemusí být nutně zlí, to většinou záleží na stavu člověka, špatný člověk přivolá zlé a dobrý většinou dobré, dokážou člověku hodně pomoci ale komunikace s nimi člověka nikam duchovně neposouvá. v 5. dimenzi pak jsou ti praví.
V astrálu jsem si nějakými sférami prošla, o ostatních jsem se dočetla...je jich opravdu 144 Ale neradím nikomu to zkoušet, je to nebezpečné.
S tím DNA máš také pravdu, hodně je o tom napsané v Poselství Amenti, je to celé o astrálu, píše se tam i o iluminátech a šedivácích co jsou zač. Jenom to člověk nesmí brát tak doslova, je to všechno obrazně řečeno :-)
Tak Pa a nezlob se, moc bych ti přála aby tví Andělé byli ti praví.
Pro Metta: Je mi líto, ale kdo chce komunikovat s vyššíma sférama, opravdu se toho nejprve chytají astrální bytosti a hrají si na to, čemu člověk věří a s čím by chtěl komunikovat: s anděli, s vílami, Bohem...Astrál se prostě lidem nabízí, vnucuje, protože je nám nejblíž. Ale samozřejmě, že někdo komunikovat s opravdovými anděli může, jenom takových lidí bohužel moc není, spíš těch prvních.

7 Mathew Mathew | 20. června 2011 v 0:31 | Reagovat

No nejblíž je pro lidi , ale z druhé strany k nám je to všechno stejný. Takže pokud směřuju svoji komunikaci k někomu mělo by se to kněmu dostat ať už je v jákekoli dimensionální existenci... potom záleží jak sme schopní naslouchat my a jestli se to knám dostane.

8 Martina Martina | 22. června 2011 v 12:55 | Reagovat

Ahoj, koukni sem jestli chceš http://www.saira.estranky.cz/clanky/astralni-bytustky/larvy-a-andele.html

to je paní, která taky pracuje s astrálem, ale neví o tom, tento článek je ale docela užitečný (mimo těch nesmyslných obrázků)

Koukala jsem na Hellar, je to astrál, s tím se nedá nic dělat, ale je to tak, to VÍM. Koukla jsem na ty její andělíčky a hned vím, co jsou zač :-)

Někdo to prokoukne hned, někdo až za dýl. Ale nejsou zlí, jen chtějí odpoutat pozornost, v mnohém jí i pomáhají.

P.S. Energie od astrálních andělíčků se dá taky objednat, je to takové divadýlko, ti praví energii nedávají, ale ukážou, jak si ji "stáhnout" sám a nejsou tak barevní jako ti astrální, jsou daleko prostší.

Tak pa a měj se krásně :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama