Zrcadlo ve vztazích

13. června 2011 v 16:45 | Crystallin |  Denní záležitost ☼
Na stránkách Helar jsem včera četla o zákonu rezonance ve vztazích... jasně že jsem věděla jak to funguje atd. jen jsem do té doby nebyla schopná vidět, v čem přesně jsem byla stejná jako oni.


,,Energia, ktorá sa cíti nami priťahovaná, má veľmi podobné rany ako my, pretože energiu týchto rán vysielame do prostredia.

Keď nás niekto priťahuje, do hry vstupujú dve veci: príťažlivosť a fyzický pocit v tele ako reakcia na danú osobu. Tento fyzický pocit je ten lúč energie, ktorý je podobný nášmu (a preto rezonuje) a príťažlivosť je dôsledok zrkadla (čiže rezonancia s našimi prežitkami). Zrkadlo je forma, ktorú vidíme, výzor danej osoby, hoci aj to je energia. Existuje veľa zrkadiel - ľudí, ktorí vyrastali v podobných podmienkach a preto majú podobné energetické pole. Ale keď sa zrkadlo skombinuje s fyzickou príťažlivosťou voči niekomu, výsledok je "súzvuk duší".

Inými slovami: priťahujeme ľudí s podobnou energiou. A ak si pritiahneme takého partnera, nakoniec čelíme presne tým istým vzorcom správania a presvedčeniam, ktoré zodpovedajú za naše vlastné rany. Budeme sa v tom podporovať a budeme to spoločne rozvíjať. Cyklus sa opakuje."


Takže: jediné na co jsem přišla u ex bylo: chtěl ukázat všem co mu na základce nadávali apod., a... říkal že je svině na ostatní protože oni jsou na něho taky... ale to mi nepřijde že bychom tenhle názor měli společný. Já jsem sobecká, a když to jde tak jsem na ostatní hodná. I když pokud to odporuje s tím aby mě měli druzí rádi nebo abych si nenadělala problémy... dneska sem si nechala líbit od té kravky Beaty aby se připsala pod práci kterou jsme dělali v hodině, protože ona dělala něco jiného. Nechtěla sem, ale já té p.... prostě neumím odmítnout, protože se chci řadit do neutrálních lidí - nechci aby se se mnou bavila ale nechci aby mě nesnášela.
Možná ve mě zůstalo něco z té základky, ale tam už je to spíš mix touhy po pozornosti a touhy aby mě měl každý rád... ikdyž to by mohl být základ úplně všeho. Vždycky je jádro nedostatek lásky, že.

U Verči tam byl společný základ rodiče, stejně jako kdysi u Nikoly, ale od té doby co N. žije svobodně jak chtěla, už jsme si cizí, takže v tom to je. Ona se posunula hodně dál a já jsem skoro tam kde jsem byla před třemi lety.
Ale zas ne úplně, takže když Verču omezují hodně, mě už málo... achjo je pak problém se domluvit s ní jít ven. Nevychází to. A není to náhoda. Protože náhoda prostě není nic.
Stejně jako není náhoda že se nemůžu domluvit s MC Discoboyem. Asi s ním už nemám nic společného, ani mě to k němu netáhne, ani si nemyslím že by sme se měli o čem bavit kdybysme šli ven. Jen mě asi štve že má nějak moc velký okruh přátel a známých a já mám pořád ten samý.


Nebýt toho kontrastu, ani si to neuvědomuju. Ale mě to neštve, jsem spokojená. To jen při opaku si to pak člověk uvědomuje více. Ale nestěžovala bych si kdybych v mojem životě měla někoho kdo... má stejné zájmy jako já :)
Někoho s kým bych se bavila s quijou :DDD A probírala psychologii a vůbec ezo věci... a těď nemyslím na netu, ale opravdu normálně někdo z okolí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tygris Tygris | Web | 13. června 2011 v 18:16 | Reagovat

Máš moc hezký blog :)

2 Crystallin Crystallin | Web | 16. června 2011 v 17:24 | Reagovat

Děkuju! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama